Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

 

Szanowni działkowcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu „Wspólnota Rzeki Czarnej”- w ostatnich dniach nadarzyła się okazja do wynegocjowania przedłużenia linii instalacji gazowej należącej do Polskiej Spółki Gazownictwa z  Czaplina  przez Buczynów  ,Aleksandrów i Nasz teren.

O tej możliwości Zarząd Stowarzyszenia został powiadomiony i poproszony o pomoc w jej realizacji na spotkaniu z Włodarzami Miasta i Gminy w dn.23 .10 .2023 r.

Warunkiem podłączenia naszego Ogrodu jest wskaźnik rentowności inwestycji czyli mówiąc prościej ilość chętnych do wykonania przyłączy. Mając na uwadze duże skupienie działek na naszym terenie możemy przypuszczać ,że przy 70 % zgłoszeń inwestycja ma duże szanse wykonywalności które będą się zwiększać wraz z większym zainteresowaniem.

Wykonanie podłączeń gazowych zwiększy nasze bezpieczeństwo i dywersyfikację  energetyczną jak również podniesie wartość działek.

Obecny koszt przyłącza to około 2,5 tyś PLN i przy dużej ilości zgłoszeń może ulec zmniejszeniu.

Jednocześnie prośba o określenie warunków przyłączenia nie jest ostateczną zgodą na wykonanie podłączenia ale stanowi informację o wielkości inwestycji.

Wszystkich chętnych.zapraszamy do pobierania wniosków , wypełnienie i dostarczanie ich wraz z załącznikami na ręce członków Zarządu.

 Termin zgłoszeń upływa 20 listopada br.

P. Prezes Anna Haska posiada gotowe ,wydrukowane wnioski.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać telefonicznie do Zarządu Stowarzyszenia.

 

Za Zarząd -Sławomir Stróż wiceprezes.

 

Linnk do pliku https://pgnig.pl/documents/10184/1839862/Wniosek+o+okreslenie+warunk%C3%B3w+BI_OKI.1.A_052018_PGNiG+OD_INT.pdf/1d89540e-617a-45dc-9cd6-df51630bbd76. Google automatycznie generuje wersję html dokumentu podczas indeksowania internetu.

Wskazówka: aby szybko znaleźć wyszukiwane hasło na stronie, naciśnij Ctrl+F lub ⌘-F (Mac) i użyj paska wyszukiwania.